| airahaz a întrebat:

Buna,am un acvariu de pesti si de o saptamana imi mor numai pesti guppy, va rog sa-mi dati un sfat

Răspuns Câştigător
| anonim66231 a răspuns:

Si eu am avut acvariu cu acești Pești si nu ai ce sa le faci, sunt foarte sensibili, de aceea nu am mai vrut Pești... încearcă sa-l împerechezi nu stiu...

3 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Scoate iarba,,, lasa apa curata. Pa!

| Zinus a răspuns:

Trebuie sa le pui mai putina mancare, aceas problema am avut-o si eu, dar s-a rezolvat prin scaderea cantitati de mancare (eu le-am dat odata pe zi si nu au mai murit).

| MadalinaaM a răspuns:

Incerca sa le pui apa de mare in acvariu ca sa se simta in largul lor ☺.