| Anisoara14 a întrebat:

Buna am un beagle catelusa de 8 luni care era in calduri ieri dimineata cand a plecat cu catelul vecinilor si nu a mai venit. Am cautat-o dar nu am gasit-o.O sa mai vina?

Răspuns Câştigător
| JackR a răspuns:

Probabil ca da, se va intoarce. Dar s-ar putea sa nu vina singura (o sa intelegi ce vreau sa spun peste vreo 2 luni).

| Anisoara14 explică (pentru JackR):

Mersi pentru raspuns! Sper ca va veni cat mai repede! Mia spus cineva ca daca imi iau alt catel ea il va simti si nu va mai veni e adevarat?

| JackR a răspuns (pentru Anisoara14):

Nu, nici vorba! Poti sa-ti iei zece caini, catelusa se va intoarce acasa. Se poate sa dureze cateva zile, dar se va intoarce.