| anonim_4396 a întrebat:

Bunahappyin ianuarie catelusa mea "a fugit" cu un alt catel.ideea e ca ea era "bolnava' cand a plecat cu catelul respectiv.sunt sigura ca au facut...pentru ca erau in calduri. Oare e insarcinata? si inca ceva de aproape 1 saptamana ii cade foarte mult par-ghemotoace de aprox 4 cm.Are ceva boala sau asa trebuie sa se intample?

3 răspunsuri:
| MulteLucruriFaraRaspuns a răspuns:

Tu esti foarte "misto"in sinea ta nu? mai bine du-te tu la un veterinar.

| ShNySnYGer a răspuns:

S-ar pute sa fie insarcinata, nu sunt sigur dar la anumiti caini blana le cade primavara iarna s itoamna si altor caini vara toamn si iarna.Am doi caini un mascul si o femele(masculul e malamut de alaska si catelusa e cocker)masculul meu naparleste vara extrem de mult toaman si iarna iar catelusa primavara iarna si toamna.Nai de ce sa-ti faci griji iti spun eu!

| roberta98cool a răspuns:

Biata catelusa... Sa o duci la veterinar