| foxiandra a întrebat:

Buna am un beagle si nu stiu cum sail dresez ajutati-ma?

5 răspunsuri:
| MioaraParalescu a răspuns:

Buna! trimite-mi un mesaj pe privat si zi-mi ce vreii sa il dresezi.Te pot ajuta sa stii happy

| AnotherCatWoman a răspuns:

Felicitari! Ai un exemplar din cea mai carismatica rasa! Partea rea este ca sunt o rasa ce suporta greu singuratatea( nu este recomandat sa il lasi singur o perioada prea mare de timp) si necesita multa miscare zilnic.
Legat de problema dresajului, nu stiu exact ce anume vrei sa il dresezi, dar iti las mai jos un video cu o lectie de dresaj beagle
http://www.youtube.com/watch?v=7MRYbKHfSmo
si cateva randuri legate de educarea sa:
http://beagle.ro/cum-sa-educi-catelul-tau-beagle-3/

| roxyasd22 a răspuns:

Intra pe beagle.ro si vei afla tot ce vrei sa stii

| atentat a răspuns:

Cel mai bine ai face sa il duci la un dresor

| StigmatA a răspuns:

Cel mai bine ai face sa il duci la un dresor.

El v-a stii ce e mai bine si bun pentru cainele tau...mai ales ca este un caine "razgaiat"