| YOopGirl a întrebat:

Am un Bichon Maltese rasa mica are 3 luni si as vrea sa stiu ce mancare ii pot da? adica ce este recomandat pentru varsta acestuia?

Răspuns Câştigător
| oanaoana63 a răspuns:

Buna roxana! si eu tot bichon maltez am si iti recomand sa ii dai Royal canin mini junior! doar atat nu mancare de la noi nimic deoarece il inveti cersetor!

4 răspunsuri:
| SsAa a răspuns:

Plicuri pedegree pentru catei, pentru juniori happy:*

| Timmotey a răspuns:

Da i mancare normala nu ii da din astea speciale ca nu sunt sanatoare parerea mea da-i laptic si ciorbite sau mancare din asta usoara e mai bine app cateii din rasa aia sunt foarte draguti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe net, inteligento!

| banipenet13 a răspuns:

Faceti bani acum aici