| wendy434 a întrebat:

Buna am un caine chiuaua pe nume cichita e fata si doua pisici kitty fata si rege(fiul lui kitty) baiat dar nu stiu ce sa le dau sunt pretentiosi daca ar putea sa imi spuna cineva mancare de caini si de pisici asa mai alesa multumesc mult

3 răspunsuri:
| sufletzel a răspuns:

Vezi ca cei de la Royal Canin au mancare special facuta pentru rasa chihuahua, dar si pentru pisici pretentioase. Intreaba la pet-shop si sigur te vor ajuta. Cu toate astea, vezi ca un kg din asemenea mancaruri e in jur de 25 ron.
Dar pana acum ce le-ai dat?

| ATHOS a răspuns:

Macare pentru animale "asa mai aleasa" gasesti la magazinele de specialitate. Se spune ca nr. 1 in lume la mancare pentru animale este Royal Canin, insa sunt cele mai scumpe. In aceste magazine gasesti diferite marci de produse. Poti incerca pe rand sa vezi ce le place cel mai mult. Eventual te poti sfatui si cu medicul veterinar.
Bafta!

| wendy434 explică:

Sa fiu sincera le-am dat pedrigri whiskas supreme... dar dela un timp mananca din ce in ce mai putina ma gandesc ca nu le mai place