| iulia7621 a întrebat:

Ce parere aveti despre rasa de caini chiuaua?
sunt pretentiosi?

Răspuns Câştigător
| Pufoshenia a răspuns:

Rasa chiuaua sunt foarte prietenosi, jucausi, au energie, si eu am un catelus zice veterinarul ca e chiuaua cu par lung al meu ii plac plimbarile pe afara, ii plac curiozitatile, si sunt si usor de dresatmie imi plac foarte mult am vazut pe internet ca un chiuuaua a fost ales de politia japoneza pentru ca poate gasi un om in 5 min dupa simturi, sunt putin lenesi, le place foarte mult jucariile care suna. Sper ca te-am ajutat.happy

3 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Catei frumosi dar totusi...pretentiosi.Imi plac ciorile.E soare afara.

| PonciK3214 a răspuns:

Sint o rasa de catei destul de prietenos dar pentru ce iti trebuiesc pentru frumusete sin o varianta potrivita sint foarte jucausi si isteti dar si lucruri amuzante pot face (eri lui tata i-a facut pipi in pantof) mama ii adora avem de cel cu par lung sint destul de scumpi

| Cubo a răspuns:

Buna, nu sunt deloc de pretentiosi si eu am unul rasa pura:X este jucaus pana la o anumita varsta ii place sa vb cu el...si tot felul le chestii...adora plimbarile si sa fie lasat liber:Xtonguehappy