| ღჩօოჩօղყƙღ a întrebat:

Daca dau mancare de caini la pisici e o problema?

18 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Ramona000 a răspuns:

Eu le-am intr-un timp asa dar nu prea le mai dau combinate cainele si pisica nu au patit nimic in acel timp cand mancau in acelasi castron

| mgtow a răspuns:

Sant condimente separate puse la mancarea pisicilor si a cainilor dar daca mananca o fi bine, in general nu e recomandat.

| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Nu se intampla nimic rau. Diferenta dintre mancarea de caine si de pisici e ca mancarea de caine are carne de vita si a pisicilor e ca au peste.Pa, pa

| Clarissaaz a răspuns:

laughing cica nu e recomandat eu dau de foarte multa vreme si nu a patit nimeni nimic da-i cu incredere:*

| Pricked a răspuns:

Ai grija!

Pisica ta va face "Ham".

| Anonimuuuussssss a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa intrebi veterinarul, el va sti sigur. Sper ca te-am ajutat!

| baiatuucupizzza a răspuns:

Da se transforma in caini.NU are nimic este acelasi continut la ambele doar in cantitati mai mici.

| myruna2012 a răspuns:

laughing

SIGUR CA NU!

Nu-i mai da la pisica mancare de caini ca daca era cum zici tu nu s-ar mai fi inventat categoriile astea : caini, pisici.

Deci nu-i bine, in nici-un caz!

| Flynn2001 a răspuns:

Da, dar nu se intampla nimic grav daca le dai. Mancarea de pisici are mai multi nutrienti. Daca dai mancare de pisici cainilor, atunci e grav. Totusi, poti cumpara mancare de pisici pisicilor.

Răspuns utilizator avertizat
| HinaOnBike a răspuns:

Nu prea e recomandat, decat daca vrei sa dai mancare de pisici la caini, dar invers nu.

Răspuns utilizator avertizat
| Nuttelina a răspuns:

Nu, deloc, cine stie poate se si indragosteste de ea, pisica mea mananca doar mancarea cainelui iar cainele nu se desparte de a pisicii

| Motanime a răspuns:

Este carne deci mananca sigur.

| briinfinity a răspuns:

Nu neaparat! Daca e o pisica care mananca tot ce i se da e Ok, dar daca e una cu probleme frecvente la burtica sau mai rasfata( care nu mananca orice) ar putea fi o problema. Poti sa il intrebi pe veterinar pentru un sfat chiar bun!

| KiduuD a răspuns:

Nu