| Dinamovista18 a întrebat:

am un catel, are 2 luni si ceva si vreau sa-i fac baie. cu apa calda, la caldura si pe urma sa-l bag intr-un prosop si sa-l aduc tot la caldura laughing si sa-l usuc cu feonu.
ar raci? ar pati ceva? pentru ca totusi e frig afara.

multumesc. kiss

Răspuns Câştigător
| Cuky a răspuns:

Salut! Nu-ti sugerez sa-i faci inca baie, deoarece e inca prea mic, si mai e si frig afara.Se poate imbolnavi foarte usor,ca e sensibil la varsta asta.Dar, daca vrei sa il speli putin pe labute sau la fundulet, ca s-a murdarit, ai voie, dar trebuie sa il stergi cu prosopul. Sper ca te-am ajutat!

| Dinamovista18 explică (pentru Cuky):

Multumesc mult kiss

| Cuky a răspuns (pentru Dinamovista18):

Cu placere laughing)

| Cuky a răspuns (pentru Cuky):

Scuze,trebuiau sa fie 3 fete zambitoare...

4 răspunsuri:
| xelAlex a răspuns:

Nu ar trebui sa-i faci baie pentru ca este prea mic, daca vrei sa ii face baie, incepe cu varsta de 10 luni\1 an