| simo1989 a întrebat:

Buna am un catel in vrsta de 6 luni dar nu i-am facut vaccinu pana ieri era foarte energic manca dar de ieri doarme intruna nu mananca doar bea apa.o fi si ca nu are vaaccinu facut va rog ajutati-ma

2 răspunsuri:
| RedNose a răspuns:

Nu. Vaccinul care il face acum, la 6 luni, e antirabic, dar nu il afecteaza, e bine pentru el sa mergi sa-l faci cat mai repede.
Ce are el acum poate fi de la caldura, deci nu te panica.

| WolfSRain a răspuns:

Buna vaccinurile sunt recomandate dar nu are nimic inainte cand nu erau ce vaccinurile traiau fara atatea probleme.
Dai multa apa si o sa isi revina el.