| Rusz_Anamaria_1998 a întrebat:

Am un hamster din decembrie si am observat ca are o umflatura langa piciorusul din spate! Va rog spuneti-mi ce ar putea fi! crying E foarte jucaus si il scot zilnic. sad

4 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Buna.
Nimeni nu stie ce poate avea, nici chiar un veterinar daca nu il consulta. Asa ca daca vrei sa stii sigur ce are hamsterul tau, du-l la un veterinar, doar acolo o sa gasesti un raspuns sigur, restul doar niste pareri ( tumora, un cheag de sange).

| Rusz_Anamaria_1998 explică (pentru LaLaura):

Multumesc :* O are de ceva timp dar nu cred ca il doare deoarece chiar este foarte jucaus happy

| LaLaura a răspuns (pentru Rusz_Anamaria_1998):

Nu ai pentru ce, o tumora nu doare, dar poate sa fie cancerigena.

| Rusz_Anamaria_1998 explică (pentru LaLaura):

Am descoperit ca nu e o tumora. E de fapt mascul si este in crestere happy
multumesc de raspuns. iti dau o funda happy