| Ruuxx06 a întrebat:

Am un hamster pitic de un an si ceva si am observat acum ca are o mica umflatura rosie la ochiul stang (mai precis deasupra ochiului). In rest este vioi, mananca si bea... Ce ar putea fi? Va rog, dau funda.

4 răspunsuri:
| Ecaterina2016 a răspuns:

Il duci la vet, nu il lasa asa. Saracul de el, nu pote sa iti zica daca il doare sau nu, tocmai de aceea trebuie sa ii duci al veterinar!

| Ada78 a răspuns:

Trebuie sa il duci la veterinar.Nu stiu ce este dar probabil o infectie sau ceva de genul asta. Sper sa se faca bine.

| Ruuxx06 explică (pentru Ada78):

O sa il duc luni pentru ca maine este inchis dar pana atunci l as putea ajuta cumva?

| Ada78 a răspuns (pentru Ruuxx06):

Poate daca gasesti o farmacie veterinara, le spui ce s-a intamplat si poate iti dau o crema sau ceva.