| Varens200 a întrebat:

Am un papagal nimfa si de cateva zile sta cu capul stramb, si cand se uita la ceva si cand zboara tot cu capul stramb o face, mai exact il tine intr-o parte, Ce sa fie, va rog mult daca v-ati confruntat vreodata cu asa ceva. Inca nu l-am dus la veterinar dar o sa o fac. Pls! Funda

Răspuns Câştigător
| Ada78 a răspuns:

Dul cat mai repede la veterinar.Nu ma pricep dar cu siguranta are o problema si trebuie consultat de un specialist.Voi intreba pe un site. Sper sa se faca bine.