| JammyBrooks a întrebat:

Buna!
Am un perus care are in jur de 1 an si ceva.De vreo 2 saptamani am observat ca ii tremura aripioara dreapta si si-o tine mai in fata decat cealalta, nu si-o tine lipita de corp.De zburat poate sa zboare.
Dau funda si vot!

3 răspunsuri:
| Sup3rN0va a răspuns:

Daca poate zbura nu-i nimic.
Si la mine o tinea asa de multe ori o mai intinde de multe ori mai oboseste si el.
Sa-i mai dai drumu din cusca. poate a amortit ca nu face miscarii din aripa.
La al meu i las usa deschisa si vine si intra singur.

| cristina_2603 a răspuns:

Cere parerea unui specialist in domeniuwinking

| EuAlbinutza a răspuns:

Apai asa i se intampla si cainelui meu happyRar de tot nuuu te speriaa nu are nimic Bafta happy