| anonim_4396 a întrebat:

am vazut la tv ceva gen vrajitoare vazuta pe cer in mexic cre. Voi ce credeti exista vrajitoare? pot face vraji pe oameni?

Răspuns Câştigător
| GaGy a răspuns:

Daca crezi in Dumnezeu, crezi si in magie rezulta crezi si in vrajitoare.

7 răspunsuri:
| Onutsu a răspuns:

Vrajitoare? oare vrajitoarele sunt de partea binelui?!
nu stiam asta.
Doamne pazeste-ne!

| GaGy a răspuns:

Mersi pentru funda!
As vrea sa mai adaug ceva.Majoritatea oamenilor cred in Dumnezeu desi nu la vazut.Atunci putem crede ca exista si vrajitoare.Doar pentru ca voi nu ati vazut asta nu inseamna ca nu exista.

| haiZI a răspuns:

Sunt doar superstitii.Iluzii optice sau rezultat al imaginatiei care ne joaca feste.pa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cati ani ai 2? Vrajitoare?laughing te rog nici sora mea de 6 nu crede

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ala ii trucaj.Astia de la stiri nu au ce arata si arata vrajitoarea
P. S.:Si uite ce-ti trebuie ca sa faci un trucaj cu un OZN:
Trebuie sa fie noapte
Un telefon cu camera (EX:VGA ii cea mai buna)
Si un stalp de iluminat.
Filmezi becu' si tot misti telefonul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Verifica pehttp://www.lovendal.net/

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce-ati baut ma? cum sa fie o vrajitoare eu cred ca este un balon cu heliu nimic mai mult.ESTE DOAR PUBLICITATE pentru a atrage oamenii