| anonim_4396 a întrebat:

am vazut la tv ceva gen >vrajitoare vazuta pe cerul >mexiculuinu sunt sigura ca scria mexic sau altcev a. Voi ce credeti exista vrajitoare, pot face vraji pe oameni?

Răspuns Câştigător
| MadnessCaffe a răspuns:

Nu cred ca exista vrajitoare, doar descanturi sau blesteme. Daca cineva iti face farmece desigur ca se poate, dar asa nu exista persoane care sa transforme oamenii in broaste sau alte bazaconii de la desene animate.Nu trebuie sa iti fie teama, sunt doar superstitii.

15 răspunsuri:
| Eღilia62 a răspuns:

Am vazut si eu asta seara.Era pe Kanal D.Pai eu cred ca era un zmeu in forma de om chestia aia, cineva se juca cu zmeul. Or fi oameni care pot sa faca descantece, blesteme dar nu vrajitori.

| ByasiAtat a răspuns:

Eu sincer as vrea sa nu existe si asa sper! Nustiu ce sa cred!

| SiminaSalvadore a răspuns:

Nimeni nu stie! vrajitoare exista(sunt cele care ghicesc viitorul etc), dar cand vedeti asa ceva la tv sa stiti ca exista doua posibilitati:
1.nu mai au ce sa dea la stiri asa ca inventesaza ei ceva povesti
sau
2.chiar s-a intamplat asa ceva!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uite de cand e stirea!
http://www.youtube.com/watch?v=gmAPatkV4KY
Unii romani sunt la stadiul de idioti prematuri si ma refer la cei de la Kanal D.:)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sar putea sa existe, dar de ce sa ne faca rau noua!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am vazut si eu chestia asta de dimineata la tv tot la "idiotii prematuri"laughing de la Kanal D...astia chiar nu mai au ce sa inventeze serioslaughingrolling on the floor teribil...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da exista poate dar in mexic sunt multe povesti cu de toate cum ar fi extraterestri, vrajitoare eu daca as fi fost acolo as fi strigat la ele dar mi-ar fi fost frica ca ma blesteama

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu daca vrajitoare dar este un basm

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Exista vrajitori, vraji, chiar daca pare imposibil pentru unii sunt chiar in jurul nostru in cine te astepti mai putin. experienta ma face sa vorbesc asa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vrajeala pentru fraieri!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred deloc

| BlackList00 a răspuns:

Vrajelilaughing nu exista asa ceva, am vazut si eu cu vrajitoarea din mexic!laughing uite pot sa zic si eu ca am fazut o furnica de 40 de m ca imediat cei de la kanal d (sau ma rog alte canale nu dau vina numai pe kanal d) o pun la stirilaughing oricum nu va face-ti griji nu exista vrajitoare,fantome,ozn-uri, copii alergand cu bita prin cimitir noaptealaughinglaughinglaughing fac astia tot posibilul sa faca baniwinking multumesc pentru ca m-ati ascultat +astept raspunsuti din parte celorlalti, cum vi s-a parut?

| MaDaLyNaInNa a răspuns:

Aaa...nu stiu ce sa cred... poate ca exista vrajitoare sau poata ca acei oameni chiar nu stiu ce sa mai dea la televizor.

| woody2222 a răspuns:

Eu nu stiu ce sa cred daca exista sau nu vrajitoare.