| Carliita a întrebat:

Buna!
Am vazut multe fete ca fac poze in aer ...ma puteti ajuta sa imi spuneti cum se fac? Sau imi puteti da idei de poze artistice?
Fundita:X

Răspuns Câştigător
| claudiuclaus123 a răspuns:

Cand fac poze in aer fetele sar iar atunci cel care face poza apasa pe buton big grin sau poti face o poza artistica cu o umbrela si sa o editez putin pe calcullator cu photoscape

3 răspunsuri:
| raluky4 a răspuns:

Pai sari(de pe o banca de ex.) si pui pe cineva sa apese putin inainte sa sari, daca aparatul are intarzieri mici la declansare.

Răspuns utilizator avertizat
| fugi95 a răspuns:

Mai ezact...da un exemplu.