| GuMiiiiLiiixx a întrebat:

Heei, mă puteți ajuta cu ceva?
Am văzut la mai multe fete anumite poze, care chiar sunt frumoase și îmi plac foarte mult, dar nu știu cum să îmi fac și eu poze mai artistice, originale, mai frumoase... îmi puteți da sfaturi?! Fundaa :*

1 răspuns:
| Matt24 a răspuns:

Tine barbia ridicata, nu in piept, fa pozele din unghiuri diferite, de aproape, de departe.Incearca sa-ti dai seama cum au tinut aparutul fetele respective in poze si fa-ti si tu.Sau le poti intreba pe ele.