Întrebare recomandată | maddux a întrebat:

As dori niste informatii in legatura cu clinicele veterinare din Galati si care sunt cele mai bune. Am un motanel si vreau sa ii fac deparazitarea si vaccin. Daca stiti m-ar interesa si un pret. va multumesc!

2 răspunsuri:
| miuuuuxd a răspuns:

Buna!
Intr-adevar, clinica Lizuca Medical situata pe aproape de piata mare este mai mult decat OK. Cat despre pret, stiu doar ca o consultatie este in jur de 40 de lei.

| pustoaica3 a răspuns:

Incearca la Lizuca Medical. Nu mai stiu sigur pretul, dar ofera servicii bune. :-)