| Bixuuuuuu a întrebat:

Aveti mai multe informatii in legatura cu punerea in concurs a 2500 de locuri pentru politisti? Am cautat pe internet, dar nu gasesc ce-mi trebuie. Cum ar fi ca m-ar interesa ce programa este si cand este concursul? Voi stiti?

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Mda, este adevărat :
http://reporterbuzoian.ro/......civililor/

Detalii despre locurile disponibile, data concursului şi condiţiile care trebuie îndeplinite ( Tematică, probe, etc. ) le poţi afla doar de la I.P.J. :)

Toate cele bune!

| Bixuuuuuu explică (pentru bursuc001):

Asta am gasit si eu. eu vreau sa stiu mai multe detalii legate de concurs! Si aici nu scrie nimic legat de concurs!

| bursuc001 a răspuns (pentru Bixuuuuuu):

Tocmai ţi-am EXPLICAT că NU vei găsi pe net ceea ce vrei tu!
Detalii despre locurile disponibile, data concursului şi condiţiile care trebuie îndeplinite ( Tematică, probe, etc. ) le poţi afla doar de la I.P.J.

O zi frumoasă!