| AnaAreAlune a întrebat:

Buna! As dori sa folosesc peleti pentru litiera pisicii, dar as dori sa fie ceva mai ieftin. De unde pot cumpara ca sa fie mai sigur pentru pisica? Aveti recomandari?

3 răspunsuri:
| BlackPixel a răspuns:

Nu exista peleti daunatori/periculosi penreu pisici.

| cernobîlamin a răspuns:

Peleți?

| Salontanul a răspuns (pentru cernobîlamin):

Da! Asa se numeste ceva asternut pentru pisici. S-au domnit si pisicile. In copilaria mea dormeau pe unde apucau si nu faceau mofturi. Mancare primeau putina ca sa poata prinde soareci, altfel devin lenese. Acum au mancare la pachet, asternut, etc. Ba unii idioti le fac si haine. Cica sa nu inghete! S-a dilit lumea!