| Gyo5 a întrebat:

Salut as dori si eu sa adopt un catel de talie mica chiuaua sau bichon maltez daca stiti pe cineva care doneaza sau il vinde cu maxim 100 ron dar sa fie talie mica imi doresc mult unul.Astept raspunsurile voastre DAU FUNDA.

6 răspunsuri:
| Elenuca3567 a răspuns:

Incearca intr-un targ de animale sau la un adapost pentru catei. La adopost nu cred ca vei gasi catei de rasa, dar precis vor fi si catei de talie mica, de acolo ar trebui sa-i iei pe gratis. La targ poate il convingi pe vanzator sa lase din pret dar tot nu cred ca poti sa iei un chiuaua cu doar 100 de lei...

| pitbulita a răspuns:

Daca vrei sa adoptii ai putea lua legatura cu cei de la Animal Life pe Facebook, le spui din ce oras esti si sunt ferm convinsa ca o sa gasesti ceva, sunt foarte multi care isi abandoneaza cainii deci bafta

| anonimus22222 a răspuns:

Salut, am eu o catea de talie mica. Adauga id meu de mess pentru mai multe detalii: mihai.andy1@yahoo.ro

| Gyo5 explică:

Aim70 cum se numeste rasa catelului? este corcitura sau rasa pura?

| Gyo5 explică:

Alte informatii, despre cineva care adopta sau vinde un catelus talie mica chiuaua sau bichon maltez cu maxim 100 ron stiti? Funda!

| Gyo5 explică:

Mda...