| Madalinutza_1398 a întrebat:

Buna am nevoie de ajutor
as dori un sarafan, bluza mai lunga sau un tricou mai lung care se poate purta la palton, de fapt nu chiar palton... un pic mai scurthee hee
as vrea ceva poze sau site-uri unde pot vedea mai multe modele
sau daca aveti voi ceva idei sunt bine venite
vreau ceva sa pot purta cu palton, cu colanti si cu botinebig grin
sper sa ma ajutati
multumesc
scuze categoria
cele mai bune idei sau poze primesc fundabig grin

1 răspuns:
| danielagoldica a răspuns:

Www.sua-online.ro Vezi acolo in special pe Urbanog sunt haine si incaltaminte super frumoase si mult mai ieftine decat la noi.Eu am comandat de multe ori.