| Dreamer16 a întrebat:

Buna!
As vrea sa comand cartea Jurnalul meu trasnit si gasesc site-uri cu taxa de transport prin Posta Romana numai cu 11, 12 lei iar o prietena de-a mea a comandat cu 3 sau 5 lei.
Puteti sa imi gasiti un site cu carti cu taxa de transport prin Posta Romana mica?!
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| ღBelieveInHopeღ a răspuns:

Laura imi pare rau sa-ti spun dar prietena ta te-a mintit. Nu exista o taxa de transport mai mica de 9 lei. Si asta o stiu sigur. Uite un site cu cartea pe care o vrei:
http://www.edituraparalela45.ro/titlu_detaliu.php?idtitlu=1403

5 răspunsuri:
| Bitzy a răspuns:

Bună!

Știu că întrebarea este veche, dar aș vrea să te ajut. Pe Libris transportul este gratuit prin curier!
Dacă ți-ai comandat jurnalul sau te decizi să-l iei îți recomand să te înscrii pe grupul de facebook cu același nume! happy

| michelia a răspuns:

De ce nu o intrebi pe prietena ta care a facut asa o afacere?

| mannu a răspuns:

Totul depinde de vanzator. Fiecare vanzator poate avea contract cu diferiti curieri happy Eu zic sa incerci pe okazii, acolo sunt foarte multi cu transportul gratuit. Poate te ajuta

| Cristina4Ever a răspuns:

Laura,uite un site cu transport gratuit! Emag! http://www.emag.ro/......EGHRG0BBM/
sper ca te-am ajutat! Funda?

| Dreamer16 explică:

Va multumesc tuturor am gasit cartea pe eMAG si transportul a fost GRATUIT! happy