| bogdy20000 a întrebat:

Buna, as vrea sa îmi recomandați va rog niște aparate foto DSLR sau care sunt bune pentru poze. Nu am prea multă experiența, dar as vrea sa îmi recomandați ceva aparate foto pana in maxim 3000 de lei, și daca puteți sa îmi dați la diferite prețuri (gen, 2000, 2500). Am vazut la o ședința foto ceva aparat de la Canon EOS era, nu mai stiu exact modelul, dar mi se părea ca deja era editata poza, sau arata chiar bine, exact după ce a fost făcută, dacă aveti habar de asa ceva.
Scuzați cateogria.

1 răspuns:
| wpetterssone a răspuns:

Îți recomand Nikon D7200. Eu îl folosesc de ceva timp și sunt mulțumit de el.