| Aly359 a întrebat:

As vrea sa stiu daca ati avut mai problema cu "evadarea" hamsterului din cusca in primele zile de acomodare ( dupa ce l-ati luat )?

3 răspunsuri:
| selfie a răspuns:

Vailaughing. Am avut 2 Hamsteri si au facut 2 pui big grin Eram mic atunci. Si dormeam si cand m-am trezit erau toti in masina de spalat laughing

| Viviannnnnna a răspuns:

rolling on the floor vaii :X:X am avut un hamster il primisem de ziua mea ce moment :X:X...da, am avut de vreo 3 ori rolling on the floor.am pus o cutie era sprijinita de un bat rolling on the floor...si o sfoara.iar acolo o bucata de mar si niste stafide laughing asa l-am prins a si iese afara fiindca este intr-un spatiu inchis puppy dog eyes e ceva normal la hamsteri big grin.

| Viviannnnnna a răspuns:

Da...laughing...face asta fiindca se alfa intr-un spatiu inchis puppy dog eyes!
dar o sa se invete sa o deschida oh go on...big grin am avut si eu probleme din astea :-ss...de 3 ori rolling on the floor