| stefania20 a întrebat:

Cat timp ia luat hamsterului vostru sa se acomodeze?

Răspuns Câştigător
| BoOoMbOnik a răspuns:

2 saptamani. funda? te rog

3 răspunsuri:
| Beatrice_5910 a răspuns:

Jumatate de ora si un bol plin de mancare laughing

| djdani2010 a răspuns:

Nu am avut pana acum un hamster desi as fi vrut sa amcrying (partinti nu mau lasat) cand am vrut sa am un hamster am vrut sa aflu mai multe despre hamsteri. am intrebat un prieten care el a avut un hamster si mi-a spus ca hamsterul lui s-a acomodat in cusca lui (noua casa) in 1-2 saptamani cam asa. dar nu toti hamsterii sunt la fel. PASTE FERICIT!big grin

| Pitica95 a răspuns:

1 luna jumatete... dar depinde si de cand al ai si cu se comporta al meu musca prima oara cand l-am luat in manaoh go on... dar dp 1-2 luni era ff. scump si se comporta okwinking:X