| ligiligi a întrebat:

Buna happy! as vrea sa va intreb care este programul vostru zilnic cu pisica voastra. Diminetza, dupa-amiaza si seara.Ce ii dati sa manance la miculdejun, la pranz si la cina.Cum va comportati cu pisica,ce faceti cum va jucati cu ea, cand ii faceti baitza cand dormiti, cand o limbati. Daca imi dati ceva idei... fundita:*.

Răspuns Câştigător
| EvangelineLovin a răspuns:

Ne trezim, de fapt ma trezesc ele pe mine(am 2) ca le e foame,le dau sa manance, mergem la nisip, dorm ori la mine in brate ori la soare ori in sifonier, se trezesc mai mananca putin, mai miorlaie putin la mine, ne jucam vreo 10 minute,se culca,se trezesc iar mananca,stau pe geam la soare, seara mancam, si ne culcam, dorm amandoua cu mine in pat, cu capsorul pe perna si invelite.baita la fac 1-2 ori pe an ca ele se spala singure.de mancat mananca bobite, cateodata si mancare umeda.ne jucam cu un snur sau cu un tradafir de plastic.

6 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Sincera sa fiu...imi cam neglijez pisica big grin
Inainte o tineam in casa, dar acum a venit vara, o tin afara (miroase cam urat big grin)
De mancare nu-i dau eu...ii da tata.Si nu trebuie sa aiba 3 mese pe zi.ii ajung 2 big grin Iar pisica mea mananca boabe, dar e multumita si cu lapte, ciorba, carnita.
Sa o plimb? Se plimba destul singura pe case laughing

| ligiligi explică:

Si o ti in casa?

| ligiligi explică:

Multumesc.Mai astept cateva raspunsuri inainte sa dau fundita.

| Necsoiu_Robert_1990 a răspuns:

Pai eu acasa nu am pisica dar au bunici mei si cand stau acolo ii dau pisi sa manance la pranz niste hrana pentru pisici si la cina niste peste, cum ma compor cu ea ...ma joc cu ea o mangai sub barbie, de dormit doarme in cosuletul ei pe la 8-9 seara, de plimbat o plimb de 5 ori pe zi, o las sa mearga unde vrea ea (numai la motani nu), baie ii fac seara inainte de culcare si o usc cu feonul.

| DiaVp a răspuns:

II dau de mancare ce vrea ea(conserva, croncanele, carne, inghetata etc). Inainte sa plec la scoala ii zic de obicei "Sa nu intre un hot in casa!".Ma joc foarte mult cu ea.Se face baita la 3 luni.