| madalina00 a întrebat:

Astazi mami nu vazu pisicuta nostra si se aseza pe ea da nu rau si atunci ii cursa sange pe nas, acum nu-i mai curge da nu mai mananca, doarme incontinuu si mi se pare ca nu poate respira. Ce are? Ce ii facu mami cand o calca?

Răspuns Câştigător
| koko a răspuns:

Mai bine sa o duci la veterinar...nu astepta prea mult. poate are ceva rupt. du-te cu ea cat mi repede la veterinar ca sa nu i se agraveze starea...anuntama si pe mie ce se mai intampla cu ea. ok

6 răspunsuri:
| cristianorudi7 a răspuns:

Ba da cat mananca mata ba?

| FreakyHalloweenBoy a răspuns:

Pai, nu sunt medic veterinar si nu pot sa stiu. Sfatul meu:du-te la veterinar cu ea

| LevBestCont a răspuns:

Unde a calcato pe cap pe coada? pe burta? unde?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa o duci la un veterinar, e logic ca pisica ta sa fie asa dupa ce era sa fie zdrobita doar nu ai vrea ca sa sara de fericire nu? incearca sa o duci pe la ductor.

| madalina00 explică:

Acum se simte mai bine, e din nou vioaie, mananca, se joaca, e ok. Ms de sfaturi

| Kίđđίєױ a răspuns:

O lovitura fizica nu poate afecta una morala(la cap) de preferat duo la doctor sa-i faca un contraol si iti va spune ce are si ca sa nu platesti tratamentul cauta pe net tratamente naturiste