| Anonim1447799 a întrebat:

Buna, astăzi turturelele mele au scos un pui, problema e ca l-au scos din cuib și îmi e teama sa nu îl abandoneze, e normal sa îl scoată din cuib la o zi de când s-a născut?

Răspuns Câştigător
| Katyk3229 a răspuns:

Buna!
Nu trebuie să-ți faci griji am pățit și eu exact la fel la mine era un pic mai grav il ciupeau dar o sa vezi ca pentr o zi o sa aiba mare grija de el in cazul păsărilor e foarte rar cînd isi abandonează puii deci sunt foarte putine sanse iți recomand sa nu te stresezi si doar sai urmărești
Sper ca te-am ajutat!