| twilightt a întrebat:

auziti daca o pisica de vreo 4 ani este f slaba dar nu a fost asa niciodata si este cum sa zic e sbarlita asa si albul nu mai e alb e crem da nu ca e murdara da are o boala presupun. ce sa ii dau asa mai ieftin? funda garantat!

5 răspunsuri:
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Veterinar,sau cauta pe google centre de animale din localitatea ta si cerele ajutorul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca este foarteb slaba, ori inseamna ca nu mananca, ori, cum ai zis tu, are vreo boala. Da-i sa bea lapte, sa manance wiskas( Scuze, dar nu stiu cum se scrie...). Daca nu functioneaza, du-te la veterinar cu ea, sa vada ce are. Eu cand vad pisicute asa, mi se face mila...:

| twilightt explică (pentru anonim_4396):

Si mie intelegi e de pe strada si vreau sa o ajut! si na saraca acum trece prin ceva greu dar nu pot sa o duc la medic pentru ca strang bani de catel.iar cosultati si medicamentele costa destul de mult sti si nu imi permit.o da multumesc pentru raspuns!

| anonim_4396 a răspuns (pentru twilightt):

Cu placere!:* Mereu sunt gata sa ajut pisicutebig grin

| PAriVaSh a răspuns:

Buna,eu cred ca s-ar putea sa aiba capusa.