| adelinaiulia27 a întrebat:

Aveți niște idei pentru nume de catei? Am un cățel Samoyed și e fetiță și nu știu ce nume sa-i pun? Mă puteți ajuta, va rog?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| andreealc345 a răspuns:

Kira, Ivana, Honey. Mie astea mi se par dragute happy

7 răspunsuri:
| WarriorCat a răspuns:

Http://www.happydogs.ro/nume-caini/nume-caini-femele.html

Aici ai mii de nume de catei numerotate de la A la Z.

| Karinaa_Karina_1998 a răspuns:

Mally, Sasha, Hara big grin

| Karinaa_Karina_1998 a răspuns:

Mally, Sasha, Hara big grin

| adelinaiulia27 explică:

Leiki e drăguț? Nici nu știu

| adelinaiulia27 explică:

Dintre cele de mai jos, îmi plac Hara, Honey, dar și Sasha. Însă, chiar nu stiu ce nume sa-i pun

| andreealc345 a răspuns (pentru adelinaiulia27):

Dupa parerea mea, conteaza mai putin numele atata timp cat catelusa este sanatoasa si are o familie iubitoare. Poti incerca sa o strigi cu numele care iti plac si sa vezi care i se potriveste mai bine, gen "Haaraaa, cutu, cutu", "Honeeey, cutuuu". Vezi cum iti suna tie mai bine si daca i se potriveste. Stii cum e, vezi un caine lup mare, cum sa nu-l cheme "Max" sau "Rex"? Numele astea se potrivesc de multe ori. Bafta multa! happy

| adelinaiulia27 explică:

Eu m-am gândit la Alaska