| bbbhdjddndjdn a întrebat:

Azi catelusa mea pichinez a fost în călduri si mi.a scapat din lesă. A fugit prin padure cu inca 2 câini de talie mare.Tot inpadure mai e o gasca de câini mari. A fugit de dimineatasi s.a intors acum 40 de minute. Faza e ca mi.e frica sa nu aibe pui...Am inteles ca daca masculul e mai mare ca femela poate sa moară la naştere.Si sunt 90% sigură ca are pui... După cum a venit acasă. Ce pot face?

2 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Nu poti face...
Astepti pana fata, daca masculii sunt de talie foarte mare, chiar crezi ca se poate imperechea cu o pechineza?
Daca nu ai avut grija ei, acum astepti sa vezi consecintele.
O zi bunahappy

| WarriorCat a răspuns:

O duci la veterinar sa o castreze thinking