| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Azi mi-am luat doua pisici, un motan si o femela (frati).
Dar cand le-am facut cunostinta cu cainii, ei erau prietenosi, dar pisicile s-au "infoiat" si dadeau sa zgarie.
Intrebarea mea e, cum as putea sa fac pisicile sa se inteleaga cu cateii?

Multumesc!happy

2 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Dureaza putin, e vorba de perioada de acomodare.Deocamdata ambele tabere se studiaza reciproc.Ai putina rabdare si nu-i tine la un loc ci separat!winking
Succes! big hug :*

| smileface a răspuns:

Trebuie sa le arati pisicilor ca nu au de ce sa le fie frica si vor incepe sa se inteleaga