| AbC_4616 a întrebat:

Bella, cainele meu, in ultimul timp a inceput sa urle ca un lup. Ce inseamna asta? Ar trebui sa ma ingrijorez?

5 răspunsuri:
| xJelenaTrueLove a răspuns:

Cauta sa se imperecheze sau s-a saturat sa stea in acelasi loc

asa am patit si eu cu catelusa mea

| andreibubu2 a răspuns:

A sa moara cineva in familia tacryingam patit la fel cryingcryingcrying

| AℓєLoveD a răspuns:

Ce rasa ii?

| AbC_4616 explică:

@anuka122 : numele meu e Irina si Bella e numele cainelui. Iar ea e fata. Dar oricum, multumesc pentru raspuns. O sa tin cont de sfatul tuturor. Multumesc.

| anuka122 a răspuns:

Draga Bella, nu te ingrijora, orice caine la un moment dat face asa, trebuie doar sa ai rabdare, daca latra ca un lup la luna sau la alti caini inseamna ca cominca cu prietenii lui sau cu familia lui. Daca latra ca un lup la pisici inseamna ca s-a saturat de ele, deci tinel departe de ele, iar daca latra ca un lup intruna inseamna ori ca este indragostit(de o catea.) ori ca este timpul sa il lasi sa isi gaseasca o femela.(atentie:adica sa ai cauti una.)