| RamonikRamoO a întrebat:

Cainele meu nu mananca din castronul sau. Varsa mancarea pe jos si o mananca de pe podea.Castronul e pe masura ei De ce face asta?

Răspuns Câştigător
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Ceau
Studiez medicina veterinara:
Ori nu ii face placere, ori il deranjeaza.
Mai demult am primit 2 pisicute pe neasteptate, neavand castronele pentru ele le puneam mancarea pe o folie.
Sau ai putea cumpara daca gasesti farfurii plate din plastic, mi-am cumparat acum cateva luni 2 si numai pe ele mananc laughing.
Pot sa zic ca e un fel de material, nu arata a fi din plastic in niciun caz, am dat 2 lei pe una.
Ai putea sa cauti sa ii cumperi o farfurie din plastic.
Succes si O zi placuta! happy

3 răspunsuri:
| papusica987 a răspuns:

Buna, nici catelusu meu nu mananca din castronel... ii pun mancarea pe ceva si mananca de acolo sau din maana.probabil se loveste sau nu poate manca cum vrea el

| CandyღDulceata a răspuns:

Buna :* posibil sa nu i placa tipul castronului! straight face adica materislul din care e facut ...etc sau este pur si simplu mofturos dar incearca sa il inlocuiesti cu un castron care nu are miros (adica sa nu miroase a plastic )iti recomand ceva din metal happy sper ca te am ajutathee hee

| Sters6161 a răspuns:

Se loveste cu botul de castron si nu ii place.