| anonim_4396 a întrebat:

Buna!Cam care este pretul unui pui de pisica Birmaneza fara pedigree?Dar al unui pui de pisica Siameza cu blana medie sau Ragdoll,tot fara pedigree?Si da,si pisicile au pedigree.FUNDA! happy

2 răspunsuri:
| ioanayonica a răspuns:

Depinde pisicile ajung la unpret de 600-700lei dar cainii pana la 1000lei dar poti vorbi cu proprietarul sa-ti faca o reducere sau sa faceti schimb

| fdhgcvnb a răspuns (pentru ioanayonica):

Chiar atat de scumpe?! Eu gasesc la majoritatea vanzatorilor suma propusa de 100 euro, care ar veni cam 4 milioane.thinking