| teodora94 a întrebat:

care doneaza pui de pisica? vreau si eu unul blanos

Răspuns Câştigător
| danafatu a răspuns:

Buna teodora! da un search pe google adoptii pisici. te va duce la zeci de site-uri cu adoptii animale si sunt atatea fiinte superbe care cauta stapan...succes!

2 răspunsuri:
| teodora94 explică:

Buna...chiar in seara asta am gasit o minunatie de pisicuta pe strada.un pui mai exact negru fff blanos.va multumesc pentru raspunsuri

| Oana94 a răspuns:

Buna. Dana are dreptate, sunt foarte multe animalute care au nevoie de o casa. Incearca aici, poti gasi pe cineva chiar din judetul tau:
http://www.adoptiipisici.ro/