| Laviii97 a întrebat:

Cine donează un motănel puiuț alb și blănos? Sunt dispusă sa adopt unul. Sunt din Navodari. Mulțumesc.

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

De obicei pisoii de rasă se vind scump, nu prea gasesti pe cineva care sa doneze, gasesti pe olx dar au niste preturi.

| Skarr a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Nu cred ca se refera la pisici de rasa

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

Sutn zeci de asociatii de profil care salveaza animale si de la care poti adopta o pisicuta. Cauta pe net si vezi care este oferta lor, m-as mira sa nu dai de un puiut alb si blanos happy