| ralucaizabela12 a întrebat:

Buna TPU
Vreau si eu un animal de companie.dar stau la bloc si parintii nu ma lasa cu un animal blanos sau murdar
NU caine.nu pisica si nu iepure
Ce pot sa-mi iau in afara de broasca sau peste?
Si nicu hamsteri sau porci de guineea
ceva potrivit

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Papagal?

5 răspunsuri:
| Andruşcă a răspuns:

I-ti un strut, il tii legat in cada din baie.

Sau niste gaini, le tii tot in baie si cand vi se face foame le taiati.

| Xtadelo a răspuns:

Un hamster ti s-ar potrivi... alta idee nu am.

| KarinuTzaa a răspuns:

Pai... Un sarpe?laughing Broasca e plictisitoare. Pestii la fel. Dar iti mai poti lua un paianjen mai mare sau ceva... Papagalii mai sunt frumosi si unii dupa ceva timp vorbesc. Nu fac asa de multa mizerie.
Oricum sper sa te bucuri de orice ti-ai lua!

| mirunanicole12345 a răspuns:

Animalele de companie de obicei fac mizerie in apartament de toate tipurile, in afara de cele mentionate, nu face niciunul mai putina miezerie sau deloc, decat pestii dar in rest nu, toate fac

| ralucaizabela12 explică:

Da
nici papagal
face multa mizerie