| LoveSaraa a întrebat:

Care e vedeta voastra favorita (din Romania)?

6 răspunsuri:
| Clarissaaz a răspuns:

Smiley desigur happy

| maradi3 a răspuns:

Connect-R,ca om, ca muzician! E destept individul si de bun simt! Si imi mai place Banciu...Radu Banciu! happy

| Sociopat a răspuns:

Serghei Mizil.

| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Salut!
Pai sincer, nu vreau sa jignesc pe nimeni, pentru ce asculta dar toate 'vedetele' astea din Romania, scot doar muzica comerciala care o poate scoate oricine..Sa zicem ca imi place cum canta Lora!
Are chiar o voce buna, am ascultat-o si live happy

| AnneSiAtat a răspuns:

Bună! (:
Connect-R, deşi mulţi îl vor numi ţigan retard, nu-mi pasă. este un ţigan, dar un ţigan talentat, şi un ţigan cu foarte mult bun simţ. tipul ăsta este absolut genial, a dat două concerte în oraşul meu, şi a fost o plăcere să fiu şi eu în public.
Dar a ta?

| LoveSaraa explică (pentru AnneSiAtat):

Antonia e vedeta mea favorita, si sa stii ca ai dreptate, Conecte-r e un bun cantaret! happy