| TяαfιcAnTaDєIυβιЯë a întrebat:

Buna lume tot eu sunt...Care este vedeta voastra favorita?big grin

9 răspunsuri:
| BeHappyForMe a răspuns:

Actrita big griniana Dumitrescu
asistenta tv :Marina Dina
cantareata : Andra
prezentatoare tv :Gabriela Cristea si Andreea Raicu
deci am mai multe vedete preferate.

| forever4you a răspuns:

Hmm...nu am niste cantaretii preferatii toti dupa parerea mea au o melodie care sa o adorlove struck

| Irina117 a răspuns:

Eu o ador pe RIhanna!love struck

| asdgfhresry a răspuns:

As putea spune ca mor dupa Taylor Lautner big grin
E dragut si Fodor.
thinking Asta ar fi pe cei care ii plac
Vedete pe care le admir sunt: Kristen Steward, Cascada, Lacey de la Flyleaf, Taxi, Voltaj.
Mmmm thinking era unul dragut tare in filmul A walk to remember.
Actori foarte buni ar fi cei din "If only, P. S. I love you, The last song (tipul super bun, ca Miley mi-e antipatica straight face ) si multi altii...

| DeeaLove08 a răspuns:

Madalina Draghici, Adela Popescu, Diana Dumitrescu, Radu Valcan, Razvan Fodor, Smiley, etc

| Blackwoman27 a răspuns:

Diana Dumitrescu

| Biby a răspuns:

Miley Cyrus si Selena Gomez.

| Miruuuuu a răspuns:

Beyonce!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Angelina Jolie, o ador! happy