| Bledea a întrebat:

Buna!:* care faceti colectie de >servetele?:

Sau care ati facut colectie si vreti sa le vindeti...
M-ar interesa sa cumparlove struck
Fundaa!

7 răspunsuri:
| luby a răspuns:

Da si eu colectionez, dar problema e unde stai?

| Bledea explică (pentru luby):

Buna. eu stau in Sighetul Marmatiei judetul Maramures.

| Nikola_Ramona_1983 a răspuns:

Buna eu vand servetele de colectie originale cu model la bucata, pe teme diverse am din tara si din strainatate franta Germania austria, ma gasesti pe facebook ramona nikola la tel 0784823022 cosmote am multe modele si ai de unde sa iti alegi

| Nikola_Ramona_1983 a răspuns:

am mai multe modele de servetele de colectie de vanzare la bucata ma gasiti pe facebook ramona nikola, va astept!

| BlueDay a răspuns:

Te intereseaza cumva servetele vechi? am in jur de 200 si as dori sa le vand cat mai repede. contact: party_in_hell81@yahoo.com

| dripo59 a răspuns:

Ma poti contacta pe dripo59@yahoo.com

| George-bogdan_Burghelea_1995 a răspuns:

DAk mai este valabil anuntul cautama la id boghy_bogdan_bogdan sau la nr 0769281578