| XenofX a întrebat:

Buna catelul meu are limbrici ce medicamente aveti eu i-am dat vermizol dar nu functioneaza si il doare foarte tare burtica ce medicamente imi recomandati dau fundita plz va rog

Răspuns Câştigător
| AGoofi a răspuns:

Asa a avut si catelul meu
iti recomand sa te duci la un veterinar
apoi cred ca o sa iti recomande o injectie pe care trebuie sa o repeti cate-va zile
sau daca nu
nu mai indopa saracul catel cu atatea medicamente

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| abydeea a răspuns:

Buna, fie-ti mila de el si du-l la veterinar. Daca-i dai pastile din auzite s-ar putea sa-i faci mai rau

| CPR a răspuns:

Un cocktail de Vodka cu usturoi pisat, lapte si zentel
Glumeam du-te mai bine cu el la veterinar si o sa stie doctorul mai bine ce sa-i dea sau daca ai fost deja mai mergi odata si i spui sa-i dea altceva cainelui.