| DaRy_7476 a întrebat:

Am o problema destul de grava cu calcaiul ma doare foarte tare am fost la medic si mi-a dat ceva medicamente dar voi ce recomandati in afara de medicamente? mentionez ca sporturi de alergat cum ar fi fotbalul nu pot sa fac.

2 răspunsuri:
| alyna_6668 a răspuns:

Buna.Eu cred ca ar fi mai bine sa nu te mai indopi cu atatea pasile sisa incerci ca mananci lapte,oua, branza, in special peoduse lactale care contin calciu dar si multe fructe pentru ca cred ca ai nevoie de vitamine

| Florida2010 a răspuns:

Cumparati ce a zis doctorul,o anumita alifie presupun, am avut si eu, trece in cateva zile fara tratament! e o intidere de muschii.