| Lucky8 a întrebat:

Catelusa mea a nascut acum o luna sub cusca ( e multa nizerie acolo), iar de curand am obsetvat ca puii au niste bubite galbene pe piele si un fel de frimituri prin blana. Bubitelearsya de parca ar fi pe jumatate rupte. Deja le- am facut baie, le- am dat cu picaturi anti paduchi, capuse si purici iar bsie si picaturi si tot au. Jelp! Cu ce sa le dau?

1 răspuns:
| viotedy a răspuns:

Intreaba la o farmacie veterinara si o sa-ti dea vreun unguent.