| anonim_4396 a întrebat:

Scuzatimi categoria insa am o problema. Catelusa mea are purici si nu stiu cum sa o scap de ei. Am iincercat tot felul de solutii pentru purici, picaturi si chestii din astea. Va rog ajutati-ma daca stiti ceva ce mi-ar fi de folos. Astept raspunsuri

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mergi la medicul veterinar si solicita deparazitare interna si externa.Va scapa de ei foarte repede.O zi buna.

| DeeaBear a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc mult. Asa o sa fac love struck

4 răspunsuri:
| SupradozaDeViseXD a răspuns:

Dupa ce ii face deparazitarea sa ai grija sa nu mai ajunga in aceasta situatie...
Sa o mai verifici ocazional iar daca observi chiar si un sigur purece ii cumperi frumos o zgarda anti purici sau un praf sau ce puii mei e ala, asa vei prevenii o alta situatie de genu.

| maria89nic a răspuns:

Du`te cu ea la veterinar, iti poate da o solutie ori ii face o deparazitare externa (eventual interna daca este cazul).
succes

| viotedy a răspuns:

Cu frontline pipeta scapa sigur.