| MissCamelia a întrebat:

Buna

ce parere aveti de continutul urmatorului site? cea mai argumentata parere primeste fundita! http://camelcutza.blogspot.com/

Răspuns Câştigător
| antonius74 a răspuns:

Sincer, trebuie sa te felicit. ai depus o munca titanica (daca pot sa ma exprim asa) ca sa-l fac sa arate asa. sa nu mai pomenesc de articole, care sunt foarte detaliate si atragatoare. din partea mea, nota 10

10 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Este foarte dragut blogul tau, ai foarte multe de invatat, am mai zis si in celalaltraspuns la aceeasi intrebare.Multa bafta iti doresc.

| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

Interesant blogul, poti vedea tot ce vrei in elhee hee si imi place pisica aiaaa love struck succes in continuare happy

| antonius74 a răspuns:

@nebunadupatine
nu cred ca o melodie de bunvenit ar fi indicata, deoarece nu toti au conexiune broadband la internet, iar o melodie le-ar solicita putin netul, facandu-l sa se "miste" mai incet.

| faranume a răspuns:

Dragutzlove struck

| Daisy. a răspuns:

Deci si eu imi adoooor pisica...sunt cele mai blande animale... dar si cand le enervezi...sunt multi oamnei rai care le ranesc sau chiar omoara...vad ca si tu o iubesti mult... e tare draguta:X...presupun ca e pisica dupa forma fetei... daca gresesc sa ma corectezihappysite-ul e tare dragut...pentru ca gasesti de toate in el si nu trebuie sa cauti in locuri diferite ceea ce te intereseaza...mersi pentru site-ul looklet.com...e tare misto...si imi pierd timpul pe elhappysucces in continuare si o sa-ti urmaresc blog-ul:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu m-a intampinat nici un sunet acolo, pune si tu o piesawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci pisica aia neagra cu alb si pete portocalii love struck tare draguta happy motan sau pisica? ce varsta are? cum o/il cheama? daca e pisica si va avea pui, te rog, contacteaza-ma(sigur, daca vrei sa vinzi din ei) laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@antonius74, wow 20kb/s straight face la 1mb/s
Tu raspunzi fetei la intrebare sau ma freci pe mine la cap?
Si daca ma vezi femeie stai calm, si nu ma mai botezarolling on the floor

| ady20hbk a răspuns:

Felicitari... :*

http://wolverine92.wordpress.com/

| doddie a răspuns:

Este superb, bravo!