| Ovidiu a întrebat:

Am creat si eu un site localitaii mele(de unde sunt eu).

ce parere aveti avand in vedere designul, continutul, ce ar mai trebui adaugat la continut dar la design? daca aveti un template mai frumos, mil puteti da, orice raspuns e binevenit. Cel mai bun raspuns primeste funda, iar restul vot.

Asta este siteul:

http://comunazapodeni.2gb.ro/

5 răspunsuri:
| Carlamonicaanghele a răspuns:

Super tare
imi scrii un mesaj pe privat sa-mi explici si mie cum ai facut?
te rooog:X:X:X

| dafna a răspuns:

Felicitari, site-ul este dragut!
Ce nu se prea potriveste gusturilor mele :este fondul negru, butonul de intrare, ca nu am intrat direct pe site si a trebui sa mai apas pe un buton sa intru, si in site-ul propriu-zis, iar culoare neagra a fondului si prezenta a mai mult de 2 culori la scris in afara de fond si deloc in aceeasi gama:rosu, galben si albastru, ai si portocaliu dar ala se potriveste ori cu rosu ori cu galben nu are asa un impact vizual puternic.
Sunt scorpie, stiu, dar tu ai invitat la comentarii :) Daca nu esti multumit de template, poti cauta pe net, pe google, scrii free template si numarul de coloane si alegi ce vrei tu. Ca punct de plecare : http://www.simplewpthemes.com/

| dragomiralinmarius a răspuns:

Salut, template psd ( layer photoshop )?

| Mirυnα_5003 a răspuns:

Tu-ti cam faci reclama, frate raised eyebrows. Nu cred ca esentialul sunt parerile noastre.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca la design (pe prima pagina )ai folosit prea multe culori,un text cu rosu,unu cu albastru,etc. Iar meniul de sus(cel de la header) incearca sa il faci ca atunci cand duci mouse'ul pe vreon buton, sa se faca rosu, il asortezi si cu linia de deasupra lui si oarecum si cu meniul lateral.