| Beatrice_Rebeca_1993 a întrebat:

chinchilla mea s-a curentat acum cateva ore la botic si acum are buza de sus umflata si dintisorii in partea de jos s-au albit si inegrit.a manacata cum 2 -3 ore i-ai de atunci sta suparata si daca vreau sa o mangai ma cearta. Ce pot face? pana maine o sa mor de griji, si nu stiu nici daca gasesc vreun cabinet medical veterinar deschis ( maine e duminica) crying

2 răspunsuri:
| GutuvanMorgan a răspuns:

Bucura-te ca n-a murit, e bine ca mananca, cu timpul o sa-i treaca supararea.Nu mai lasa animalutul sa roada cabluri.Si la veterinar, cat de repede

| yourstar a răspuns:

1) se simte asa caci o doare capul
2)stai numai cu ochhi pe ea
3)nu-ti fa griji ea e in regula
4) sa o duci cit de repedo poti la veterinar sint veterinari care lucreaza duminica!